KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12824431
nr 1282 4431
kopia efter Edelfeldt, pianolektion. Signerad. Olja på duk, 71x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:19:34
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr